Devítiletý vibrační cyklus jedničky - 1

Devítiletá vibrace jedničky s sebou nese nezávislost, originalitu, nové začátky a nové příležitosti, ale může člověku někdy přinášet i pocity nesmírné osamělosti, zvlášť pokud mu dělá potíže trávit určitý čas o samotě. Lidé s číslem dne jedna a devět (tedy ti, kteří se narodili 1., 10., 19. a 28. nebo 9., 18. a 27.) jsou zpravidla rádi, když mohou být určitý čas sami, ale ostatní s tím mohou mít problémy a během tohoto cyklu se musí naučit nezávislosti a asertivitě. Účelem tohoto devítiletého cyklu je rozvoj vlastní osobnosti.
Devítiletý cyklus v kombinaci s Osobní roční vibrací (ORV)
Upozornění: Každý devítiletý vibrační cyklus začíná vždy ORV 9.Osobní roční virbace 9

Devítiletý cyklus jedničky + ORV 9

Devítiletá vibrace jedničky začíná osobní roční vibrací čísla devět, která buď přináší další odpovědnost, nebo vyvolává zvraty a zlomy t zavedených návycích a způsobech. Všechno, co bylo vybudováno na vratkých základech, se v tomto roce zbortí a uvolní tak cestu novým možnostem cyklu devítileté vibrace jedna. Je to doba k přehodnocen; dosavadních žebříčků hodnot.
Více o samotné ORV 9

Osobní roční virbace 1

Devítiletý cyklus jedničky + ORV 1

Devítiletá vibrace jedničky v kombinaci s osobní roční vibrací čísi jedna může být obdobím velké osamělosti. Nejvíce se z této kombinace naučí lidé, kteří potřebují získat více sebevědomí a samostatnosti, ale může to být čas osamění i pro lidi, kteří naopak ztrácejí sympatie druhých přemírou sebejistoty. Využijte této příležitosti k tomu, aby se sami nad sebou zamysleli, a pokuste se nalézt rovnováhu, která ván bude vyhovovat.
Více o samotné ORV 1

Osobní roční virbace 2

Devítiletý cyklus jedničky + ORV 2

Devítiletá vibrace jedničky s osobní roční vibrací čísla dvě nebo jedenáct vám umožní vyzkoušet si to, co jste se naučili v předcházejícím roce. V tomto roce se určitě s někým seznámíte a toto přátelství raš dobré vyhlídky. Důležité je, abyste v průběhu této kombinace věnovali určitý čas rozvoji vlastní osobnosti a naučili se více spoléhat na svou intuici. Je důležité si uvědomit, že osobní roční vibrace čísla dvě i jedenáct se sobě navzájem velmi podobají, ale vibrace čísla jedenáct začíná mnohem dramatičtěji a mívá výraznější účinky.
Více o samotné ORV 2

Osobní roční virbace 11

Devítiletý cyklus jedničky + ORV 11

Devítiletá vibrace jedničky s osobní roční vibrací čísla dvě nebo jedenáct vám umožní vyzkoušet si to, co jste se naučili v předcházejícím roce. V tomto roce se určitě s někým seznámíte a toto přátelství raš dobré vyhlídky. Důležité je, abyste v průběhu této kombinace věnovali určitý čas rozvoji vlastní osobnosti a naučili se více spoléhat na svou intuici. Je důležité si uvědomit, že osobní roční vibrace čísla dvě i jedenáct se sobě navzájem velmi podobají, ale vibrace čísla jedenáct začíná mnohem dramatičtěji a mívá výraznější účinky.
Více o samotné ORV 11

Osobní roční virbace 3

Devítiletý cyklus jedničky + ORV 3

Devítiletá vibrace jedničky s osobní roční vibrací čísla tři sebou nese příležitost prosadit vlastní nezávislost v širším měřítku, mezi přá­teli a v pracovních nebo studijních situacích. Je to vhodný čas k tomu najít si nějakého tvořivého koníčka. Občas jsem mluvila s lidmi v této vibraci, kteří celá léta potlačovali vlastní potřeby kvůli péči o rodina. Když se pak konečně naskytla příležitost, kdy by mohli studovat nebo se věnovat nějaké zálibě, ukázalo se, že už zapomněli, co vlastně chtějí. Rozhodování, čím byste se v tomto roce chtěli zabývat, si může vyžádat hodně přemýšlení, ale jakmile dospějete k rozhodnutí, budete se divit, že vás něco podobného nenapadlo už dávno. Je to čas vhodný pro cestování, nová dobrodružství, přátelství a tvůrčí činnost.
Více o samotné ORV 3

Osobní roční virbace 4

Devítiletý cyklus jedničky + ORV 4

Devítiletá vibrace jedničky s osobní roční vibrací čísla čtyři vnáší do vašich plánů omezení a problémy. Prosadíte se a využijete příležitost, které vám tato vibrace nabízí, co nejlépe, anebo potlačíte své city. Podlehnete frustraci a onemocníte? Tento rok vám může přinést velký úspěch a může to být i rok, který vám přinese lepší finanční zajištění důležité je však zachovat si rovnováhu mezi prací a odpočinkem, proto­že v době této kombinace máte sklon utápět se v práci.
Více o samotné ORV 4

Osobní roční virbace 5

Devítiletý cyklus jedničky + ORV 5

Devítiletá vibrace jedničky s osobní roční vibrací čísla pět přináší ve vašem životě zvrat, protože jste se octli právě v polovině cyklu. Vibrace pětky s sebou vždycky nese úlevu od dosavadních omezení a ruku v ruce s pocitem volnosti kráčí i určitý nepokoj. Často se objevuje touha cestovat nebo se zabývat něčím zcela jiným než doposud.
Více o samotné ORV 5

Osobní roční virbace 6

Devítiletý cyklus jedničky + ORV 6

Devítiletá vibrace jedničky s osobní roční vibrací čísla šest vám poskytuje možnost prosadit se v milostném vztahu i v rodině a mezi přáteli. Může dojít k setkání s někým, kdo bude znamenat ve vašem životě začátek docela nové etapy, nebo naopak může dojít k prohloubení vazeb ve vztahu již existujícím. V tomto roce se lidé zasnubují a vdávají či žení, rodí se jim děti a posiluje se jejich smysl pro rodinu. Dbejte na to, abyste si v tomto roce vyšetřili trochu času i sami pro sebe, protože budete mít sklon věnovat všechen čas ostatním a pak litovat, že na vás už ho moc nezbylo.
Více o samotné ORV 6

Osobní roční virbace 7

Devítiletý cyklus jedničky + ORV 7

Devítiletá vibrace jedničky s osobní roční vibrací čísla sedm vyvolá­vá vždycky změnu a může se stát, že ztratíte půdu pod nohama právě ve chvíli, kdy se budete domnívat, že je všechno v nejlepším pořádku. Devítiletá vibrace jedničky představuje samostatnost a rozvoj vlastní osobnosti, proto budete v této době ohroženi, pokud jste se stali na někom závislými, místo toho abyste využili svých vlastních schopností a sil. Každý zvrat v tomto roce má za cíl přivést vás nazpět k vašim vlastním vnitřním rezervám, podrobit zkoušce vaši víru a dodat vám více samostatnosti.
Více o samotné ORV 7

Osobní roční virbace 8

Devítiletý cyklus jedničky + ORV 8

Devítiletá vibrace jedničky s osobní vibrací čísla osm představuje sílu, vyváženost a karmu; tento rok může být proto vysoce úspěšný, nebo krajně obtížný, podle toho, co jste se ze zkušeností celého cyklu naučili a jaký pokrok a rozvoj vaše osobnost zaznamenala. Může to být rok, kdy zasejete semínka své další budoucnosti anebo zužitkujete všechny možnosti k vyvážení a posílení svého zdraví, vztahů k druhým a celého svého života.
Více o samotné ORV 8

Autorkou textu je Robin Steinová (Čísla lásky)

Zjištění devítiletých vibračních cyklů
Pro snadné zjištění lze použít následující formulář
Den narození:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »