Devítiletý vibrační cyklus trojky - 3

Devítiletá vibrace trojky je období mentálně a tvořivé vysoce aktivní. Je to devítiletý cyklus komunikace, společenské interakce a studia, ale především je to cyklus konfrontace. V životě většiny z nás existují situace, které zasouváme do nejzazšího koutečku mysli a jejich řešení odkládáme na neurčito. Ovšem právě devítiletá vibrace trojky má možnosti a prostředky, jak tyto skryté problémy vynést na světlo a donutit nás, abychom se s nimi konečně vypořádali. Tím se osvobodíme od emocionální energie, jež nás ovlivňovala a bránila nám ve vývoji v předchozích cyklech. Lidé, kteří mají devítiletou vibraci trojky jako čtvrtou a poslední, si zachovají duševní čilost po celý zbytek života.
Devítiletý cyklus v kombinaci s Osobní roční vibrací (ORV)
Upozornění: Každý devítiletý vibrační cyklus začíná vždy ORV 9.Osobní roční virbace 9

Devítiletý cyklus trojky + ORV 9

Devítiletá vibrace trojky začíná osobní roční vibrací čísla devět, která vás podnítí k tomu, abyste přeskupili svůj žebříček hodnot a převzali odpovědnost za sebe i za druhé. V tomto období dojde k různým zvratům a nezbude vám, než některé lidi a situace "nechat plavat" a vzít si z toho období ponaučení. Může to být obtížný rok a dost možná, že se přistihnete při pochybách, zda se vám podaří všechno zvládnout. Ale dokážete to a pomůže vám přitom i značná podpora, s kterou se ve svém okolí setkáte. Patrně budete muset čelit různým vypjatě emocionálním situacím, jejichž intenzita vám možná připomene některé nepříjemné zážitky z minulosti. Nejjednodušší by se zdálo podvolit se vlastním citům a nechat se jimi ovládat, k tomu však devítiletá vibrace trojky nesměřuje. Zkuste se místo toho postavit situacím, které vám v tom roce znepokojí, tváří v tvář, smířit se s nimi, pochopit je a povznést se nad ně. Pokud se s nimi nevyrovnáte teď, počítejte s tím, že se před vámi budou podobné problémy vynořovat znovu a znovu, dokud se k nim nepostavíte čelem. Mnozí lidé se v tomto období stěhují do nového domu, do jiného města, ale i do jiné země.
Více o samotné ORV 9

Osobní roční virbace 1

Devítiletý cyklus trojky + ORV 1

Devítiletá vibrace trojky s osobní roční vibrací čísla jedna: v tomto roce se můžete náhle octnout v izolaci, anebo přinejmenším odkázáni sami na sebe, takže vám nezbude než se naučit, jak se obejít bez cizí pomoci. Tato kombinace má povzbudit rozvoj vaší osobnosti a podpor: vaši schopnost uplatnit se v práci i ve studiu. V tomto roce se na sebe budete umět podívat s větším kritickým odstupem než kdy dosud a začnete se kolem sebe rozhlížet po podnětech, které by vás mentálně stimulovaly.
Více o samotné ORV 1

Osobní roční virbace 2

Devítiletý cyklus trojky + ORV 2

Devítiletá vibrace trojky s osobní roční vibrací čísla dvě nebo jede­náct: tady vás čekají konflikty, vyplývající ze snahy mentálně orientované trojky devítileté vibrace nalézt logická vysvětlení pro intuitivní vnitřní poselství roční vibrace čísla dvě nebo jedenáct. Snažte se mít napaměti, že cílem tohoto cykluje umožnit vám, abyste se vypořádal; 5 problémy z dřívějška. Nedopustili jste se chyby, když jste někdy neu­poslechli svého vnitřního hlasu? V tomto roce budete cítit potřeni přátelství a společenských styků, nejprve se však musíte vyrovnat se vším, co bylo předtím. Jinak nejspíš zjistíte, že vás přitahují stejné typy lidí — se stejnými problémy —jako byli ti, kvůli kterým jste se už I minulosti tolik natrápili. Osobní roční vibrace čísla jedenáct vyvolá i první čtvrtině tohoto roku reakci ještě mnohem silnější.
Více o samotné ORV 2

Osobní roční virbace 11

Devítiletý cyklus trojky + ORV 11

Devítiletá vibrace trojky s osobní roční vibrací čísla dvě nebo jede­náct: tady vás čekají konflikty, vyplývající ze snahy mentálně orientované trojky devítileté vibrace nalézt logická vysvětlení pro intuitivní vnitřní poselství roční vibrace čísla dvě nebo jedenáct. Snažte se mít napaměti, že cílem tohoto cykluje umožnit vám, abyste se vypořádal; 5 problémy z dřívějška. Nedopustili jste se chyby, když jste někdy neu­poslechli svého vnitřního hlasu? V tomto roce budete cítit potřeni přátelství a společenských styků, nejprve se však musíte vyrovnat se vším, co bylo předtím. Jinak nejspíš zjistíte, že vás přitahují stejné typy lidí — se stejnými problémy —jako byli ti, kvůli kterým jste se už I minulosti tolik natrápili. Osobní roční vibrace čísla jedenáct vyvolá i první čtvrtině tohoto roku reakci ještě mnohem silnější.
Více o samotné ORV 11

Osobní roční virbace 3

Devítiletý cyklus trojky + ORV 3

Devítiletá vibrace trojky s osobní roční vibrací čísla tři: pod vlivem této kombinace všechny problémy vyvrcholí a nezbude vám než se střetnout s lidmi a situacemi, kterým jste se až doposud snažili se vyhýbat. Zčistajasna, bez ohledu na to, jestli se na to cítíte, nebo ne, už nebude vyhnutí, a i když vám možná tato nevyhnutelnost přinese stres a úzkost, poznáte nakonec, že to všechno nebude tak zlé; jen začít. Potlačený cit se podobá sněhové kouli, která se kutálí ze svahu a čím dál víc nabírá na rychlosti i objemu. Předem si vždycky všechno představu­jeme horší, než jaké to nakonec ve skutečnosti je. Nacházíte se v ideální kombinaci pro studium, tvořivé nápady i společenské kontakty, ovšem vzhledem k tomu, že obě vibrace jsou pod vlivem trojky, možná se občas necháte unést svým temperamentem. Budete potřebovat čas na to, abyste si odpočinuli a dotáhli všechno až do konce, jinak podlehnete rozrušení a napětí. V tomto období budete společensky přitahovat lidi a komunikace s nimi bude pro vás rovněž mít značný význam.
Více o samotné ORV 3

Osobní roční virbace 4

Devítiletý cyklus trojky + ORV 4

Devítiletá vibrace trojky s osobní roční vibrací čísla čtyři bude nadále obdobím plným mentální energie, s důrazem na obchodní a právní záležitosti. Snaha vymanit se z omezení, která vám, jak cítíte, brání v postupu vpřed, může vyvolávat nervozitu. Nesmíme chtít lámat všechno přes koleno, ale spíš se snažte pochopit, že překážky a omezení mají vždycky svůj důvod. Postupujte krok za krokem a snažte se všechno co nejdůkladněji a nejvšestranněji zvážit — dost možná, že vám něco uniklo.
Více o samotné ORV 4

Osobní roční virbace 5

Devítiletý cyklus trojky + ORV 5

Devítiletá vibrace trojky s osobní roční vibrací čísla pět: osobní roční vibrace čísla pět s sebou přináší, kdekoli se objeví, zásadní obrat ve vnějších okolnostech, dá vám jistou dávku uvolnění a oprostí vás od omezení, která vás v předchozích dvanácti měsících svazovala. V době, kdy k této kombinaci dospějete, jste už patrně překonali základní problémy své minulosti i přítomnosti a nebudou na vás tedy již nega­tivně působit. Můžete bez obav hledět kupředu, vytyčovat si cíle a dělat si plány s vědomím, že z vás konečně spadly problémy, v nichž jste se až dosud zmítali. Poprvé za dlouhá léta si budete připadat volní, ode všeho oproštění, a budete moci zužitkovat obrazovou vnímavost a tvořivé schopnosti těchto dvou vibrací.
Více o samotné ORV 5

Osobní roční virbace 6

Devítiletý cyklus trojky + ORV 6

Devítiletá vibrace trojky s osobní roční vibrací čísla šest klade důraz na vztahy k lidem. Je možné, že se ve vašem životě objeví někdo docela nový, nebo začnete už existující partnerský vztah brát vážněji než doposud. Vaše osobní vibrační pole se s touto kombinací proměňuje a s ním i aura, jež vás obklopuje. Budete k sobě lidi přitahovat. Možná že se ponoříte až po krk do rodinných záležitostí a problémů a budete se těšit z dětí či vnoučat. Je to rok plný vzruchu a valně si v něm od jedněch narozenin ke druhým nevydechnete. Vyhledejte si nějakého tvořivého koníčka, protože hladina tvůrčí energie je v tomto roce velmi vysoká.
Více o samotné ORV 6

Osobní roční virbace 7

Devítiletý cyklus trojky + ORV 7

Devítiletá vibrace trojky s osobní roční vibrací čísla sedm: vibrace sedmičky s sebou vždycky nese změnu a změny vždycky působí na city. V kombinaci s devítiletou vibrací trojky mohou takové změny přivodit i myšlenkové napětí a nepokoj. V tomto roce vás budou lidé často žádat o pomoc a radu. Dozrál čas k hlubšímu duchovnímu uvědomění a začnete cílit potřebu vyšetřit sami pro sebe klidný prostor ke studiu, četbě, úvahám, meditacím a především ke zhojení starých jizev. Jaké­hokoli ukvapeného činu byste mohli litovat.
Více o samotné ORV 7

Osobní roční virbace 8

Devítiletý cyklus trojky + ORV 8

Devítiletá vibrace trojky s osobní roční vibrací čísla osm je obdobím nesmírně aktivním a dvě vibrace nabité mentální energií, jež se tu setkávají, vám přinesou hodně neklidu. Může to být rok ve všech ohledech velmi úspěšný, pokud dokážete svou energii konstruktivně usměrnit a ukáznit k uvážlivému jednání. Relaxace a nějaký druh tělesného cvičení, jež by vaši mentální energii vyvažovalo, nabývají v tomto roce na důležitosti, jinak vás vaše energie brzy unaví.
Více o samotné ORV 8

Autorkou textu je Robin Steinová (Čísla lásky)

Zjištění devítiletých vibračních cyklů
Pro snadné zjištění lze použít následující formulář
Den narození:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »