Devítiletý vibrační cyklus šestky - 6

Devítiletá vibrace šestky je úzce propojena s životy členů vaší rodiny a vašich přátel, a než tento cyklus skončí, budete podporovat celou řadu potřebných lidí. Budete si také občas říkat, jestli vám vůbec zbude čas na vlastní záměry, protože pokaždé, když budete právě uprostřed důležité práce, nebo se budete konečně blížit k závěru svého snažení, vždycky se jako naschvál zčistajasna vynoří nějaká dramatická situace. Vaše trpělivost, víra a dokonce i vaše láska budou v tomto cyklu procházet ustavičnými zkouškami a často se budete sami sebe ptát, jestli má takový život vůbec smysl.
Mnohokrát se octnete před nutností volby; a na tom, jak se zachováváte vůči lidem, kteří od vás něco potřebují, a jak s nimi budete jednat, bude záviset veškerý váš budoucí pokrok. I když bývá cyklus šestky občas obtížný, může být také jedním z nejprospěšnějších. Při pohledu z optimističtější stránky to může být cyklus, v jehož průběhu se začne konečně uskutečňovat mnohé z toho, o čem jste celý život snili. Je to čas velice tvořivý a ideální pro vztahy všeho druhu. Ale stres vám může působit bolení hlavy (to není slovní hříčka)!
Devítiletý cyklus v kombinaci s Osobní roční vibrací (ORV)
Upozornění: Každý devítiletý vibrační cyklus začíná vždy ORV 9.Osobní roční virbace 9

Devítiletý cyklus šestky + ORV 9

Devítiletá vibrace šestky s osobní roční vibrací čísla devět vnáší do vašeho života zvrat nebo novou odpovědnost. Tato kombinace může vyvolat neshody v rodině a budete muset vynaložit maximální úsilí, abyste své nejbližší usmířili. Možná změníte zaměstnání nebo dojde ve vaší dosavadní práci k zásadním změnám, které vám přinesou více zodpovědnosti. V této době se lidé často vdávají a žení, pořizují si dítě nebo kupují dum a změna bydliště vás může zavést velmi daleko.
Více o samotné ORV 9

Osobní roční virbace 1

Devítiletý cyklus šestky + ORV 1

Devítiletá vibrace šestky s osobní roční vibrací čísla jedna vám po zvratech předchozího roku umožní prosadit vaši nezávislost a myslet na vlastní potřeby. Všechny příležitosti, které se vám naskytnou, ve vás budou probouzet naděje a začnete si dělat spoustu plánů do budoucnosti. Rodinné záležitosti budou ve vaší mysli stále na prvním místě, akr nenecháte se jimi už tolik ovlivňovat jako v předchozím období. Občas nadejdou chvíle, kdy si budete připadat velmi osamělí, ale všechen čas, který strávíte o samotě, pro vás bude velkým přínosem.
Více o samotné ORV 1

Osobní roční virbace 2

Devítiletý cyklus šestky + ORV 2

Devítiletá vibrace šestky s osobní roční vibrací čísla dvě nebo jedenáct vám umožní poprvé za dobu, která vám bude připadat jako velmi dlouhá, jasně a objektivně pohlédnout na váš vztah. Vyjdete z tohoto období s obnovenou úctou a obdivem vůči osobě, kterou milujete Nejspíš dojdete k závěru, že spolu budete i nadále sdílet všechno dobře i zlé, co vás v životě potká, protože si uvědomíte, že ta osoba není pouze vaším milencem či milenkou, ale také nejlepším přítelem, jakého máte. Pokud jste sami, setkáte se právě v této kombinaci s někým, kdo zanechá ve vašem životě trvalou stopu. Osobní roční vibrace čísla jedenáct může ve vaší rodině v prvních třech měsících vyvolat neshody a chvíli možná potrvá, než se zklidní do pokojného introspektivního roku.
Více o samotné ORV 2

Osobní roční virbace 11

Devítiletý cyklus šestky + ORV 11

Devítiletá vibrace šestky s osobní roční vibrací čísla dvě nebo jedenáct vám umožní poprvé za dobu, která vám bude připadat jako velmi dlouhá, jasně a objektivně pohlédnout na váš vztah. Vyjdete z tohoto období s obnovenou úctou a obdivem vůči osobě, kterou milujete Nejspíš dojdete k závěru, že spolu budete i nadále sdílet všechno dobře i zlé, co vás v životě potká, protože si uvědomíte, že ta osoba není pouze vaším milencem či milenkou, ale také nejlepším přítelem, jakého máte. Pokud jste sami, setkáte se právě v této kombinaci s někým, kdo zanechá ve vašem životě trvalou stopu. Osobní roční vibrace čísla jedenáct může ve vaší rodině v prvních třech měsících vyvolat neshody a chvíli možná potrvá, než se zklidní do pokojného introspektivního roku.
Více o samotné ORV 11

Osobní roční virbace 3

Devítiletý cyklus šestky + ORV 3

Devítiletá vibrace šestky s osobní roční vibrací čísla tři zvyšuje tvůrčí energii a obohacuje představivost, takže vaše myšlenky pádí jedna za druhou. Z toho může vzniknout problém, protože v přímé úměře s tvořivou energií roste i nervové napětí, a tak se možná přistihnete, jak si lámete hlavu s nepodstatnými maličkostmi a nedokážete se uvolnit. Budete schopni své nápady úspěšně uplatnit, ale intenzita vaší energie poznamená i lidi kolem vás, zvláště členy vaší rodiny; musíte si proto dávat velký pozor, abyste druhé zbytečně nerozčilovali a nedráždili. Pokud si v tomto období nepřivyknete pravidelné relaxaci, čeká vás hezká řádka bezesných nocí.
Více o samotné ORV 3

Osobní roční virbace 4

Devítiletý cyklus šestky + ORV 4

Devítiletá vibrace šestky s osobní roční vibrací čísla čtyři vám může postavit do cesty finanční potíže, se kterými se budete potýkat po značnou část tohoto roku. Vaše plány ne a ne se pohnout z místa a narůstající pocity marnosti a sebepochybností vaši nejistotu jen zvýší. Snažte se vyhnout v tomto období závažným rozhodnutím nebo změnám. Nemůžete se spolehlivě rozhodovat, dokud neznáte všechny skutečnosti, a všechny skutečnosti nejspíš nebudete znát ještě dalších dvanáct měsíců. (Tou dobou už pak nejspíš beztak nebude o čem rozhodovat.)
Více o samotné ORV 4

Osobní roční virbace 5

Devítiletý cyklus šestky + ORV 5

Devítiletá vibrace šestky a osobní roční vibrace čísla pět: rodinné starosti vás mohou trápit, ale už jste dospěli k bodu zásadního obratu, třebaže úlevu možná nepocítíte okamžitě. Vnímavá, svobodymilovná pětka osobní roční vibrace se může dostávat do konfliktu s tvořivou, harmonii milující šestkou devítileté vibrace, a tento rozpor může zajít tak daleko, že sami nakonec budete vědět, zda se chcete osvobodit od zaběhnuté rutiny, anebo se znovu ponořit do jistoty rodiny. Tyto dvě vibrace se ale mohou i výborně doplňovat, jak v tvůrčí oblasti, tak v obchodních záležitostech.
Více o samotné ORV 5

Osobní roční virbace 6

Devítiletý cyklus šestky + ORV 6

Devítiletá vibrace šestky s osobní roční vibrací čísla šest. Mezi dvěma šestkami ve vzájemné kombinaci nedochází k žádnému konfliktu a vy se poprvé za celý cyklus konečně uvolníte a pocítíte úlevu. Začnete za sebou vidět výsledky svého úsilí z poslední doby, a protože budete uvolněnější, budou klidnější i členové vaší rodiny, stejně jako vaši přátelé. Je to doba vhodná pro navazování vztahu a převzetí závazků, nebo pro prohloubení vazeb ve vztahu stávajícím.
Více o samotné ORV 6

Osobní roční virbace 7

Devítiletý cyklus šestky + ORV 7

Devítiletá vibrace šestky s osobní roční vibrací čísla sedm může ve vašem životě odstartovat velmi stresující změny. V rodině může dojít k neštěstí, může se objevit nemoc a na vás bude, abyste členy své rodiny nebo své přátele podepřeli a postarali se o ně. Vaše víra může být v tomto období podrobena zkoušce a možná začnete usilovat o hlubší duchovní uvědomění, abyste v případě potřeby dovedli přispět útěchou a moudrou radou. Snažte se pochopit, že je důležité zakusil všechno v životě na vlastní kůži a tím se naučit v budoucnu bezprostředněji chápat problémy ostatních. Pouze to může vnést do vašeho života větší hloubku a zralost.
Více o samotné ORV 7

Osobní roční virbace 8

Devítiletý cyklus šestky + ORV 8

Devítiletá vibrace s osobní roční vibrací čísla osm: právě když začínáte mít dojem, že jste se po celý cyklus stále jen bezvýsledně pachtili a ničeho jste tím nedosáhli, zažijete první opravdový úspěch tohoto devítiletého období a uvědomíte si, že v životě přece jen platí určitá rovnováha. V první části tohoto cyklu jste ze sebe nesmírně mnoho rozdávali druhým a můžete se spolehnout, že se vám to vrátí, až to budete nejvíc potřebovat. Odměna nemusí přijít vždy v té podobě, jakou si představujete, a dokonce ani ne od těch lidí, od nichž ji čekáte. Je to velmi úspěšný rok a váš úspěch bude pokračovat i v následujícím cyklu.
Více o samotné ORV 8

Autorkou textu je Robin Steinová (Čísla lásky)

Zjištění devítiletých vibračních cyklů
Pro snadné zjištění lze použít následující formulář
Den narození:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »