Prázdné roviny

Prázdné roviny

Existují ale také prázdné roviny, tzn. že v numerologické mřížce není některá rovina vyplněná. Také prázdné roviny poukazují na určité charakterové vlastnosti.
Zjištění prázdných rovin
Pro snadné zjištění lze použít následující formulář
Den narození:


Prázdné roviny
Chybějící rovina
Chybějící 1-2-3 Rovina
Dalších přibližně 2000 let nemůže tato prázdná rovina nastat, neboť vždy bude přítomna buď dvojka nebo trojka.

Rovina Saturnu
Chybějící 4-5-6 Rovina Saturnu
Může prožít velmi silné zážitky v oblasti mezilidských vztahů, finanční jistoty a případně zdraví. Mohou vzniknout problémy při možnostech, jak se vyrovnat se slávou a mocí. V životě projde zkouškou trpělivosti a vytrvalosti.

Rovina oddanosti věci
Chybějící 7-8-9 Rovina oddanosti věci
Zvýšená schopnost podřídit sama sebe určitým cílům. Zvýraznění osobnosti v daném oboru. Využití duchovní energie ve prospěch lidstva.

Rovina postřehu
Chybějící 1-4-7 Rovina postřehu
Hledání nového smyslu života. Nové podněty. Podstatně se sníží přikládání významu hmotným hodnotám.

Rovina senzitivity
Chybějící 2-5-8 Rovina senzitivity
Je chápavá, velkomyslná a je ochraňovatelská. Vkládá hluboký cit do práce. Je citlivá, vstřícná a eroticky založená. Tato osoba velmi hluboce prožívá své city. Je zranitelná, a to jak slovy, tak i skutky. Jednou dovede odpustit, ale podruhé již ne.

Rovina inspirace
Chybějící 3-6-9 Rovina inspirace
Naskytne se možnost čerpání vědomostí z vyšších úrovní. Nové poznatky budou nesobecky předávány všem lidem. Bude třeba vytvářet podmínky pro rovnováhu mezi emocionální a mentální energií.

Rovina rozvoje
Chybějící 1-5-9 Rovina rozvoje
Člověk se začíná osvobozovat od osobních ambicí. Mění se myšlení z výrazu „já jsem“ na výraz „my jsme“. Vývoj něčeho nového.

Rovina vize
Chybějící 3-5-7 Rovina vize
Je velkorysá a vnímavá. Tato osoba je schopna vidět daleko dopředu, až to někteří považují za neobvyklé. Využívá své intuice. Dovede snadno pochopit své sny a předtuchy. Má vysokou emocionální sílu a odvahu. Je schopná snášet i velká příkoří, než by se vzdala svých ideálů. Nemá pochybností o tom, jak jednat.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »