Hlavní strana > Numerologie > Numerologická mřížka > Prázdné roviny > Chybějící 2-5-8 Rovina senzitivity

Chybějící 2-5-8 Rovina senzitivity

Je chápavá, velkomyslná a je ochraňovatelská. Vkládá hluboký cit do práce. Je citlivá, vstřícná a eroticky založená. Tato osoba velmi hluboce prožívá své city. Je zranitelná, a to jak slovy, tak i skutky. Jednou dovede odpustit, ale podruhé již ne. Někdy je odměřená, nedůtklivá až agresivní. Ve stavu vrcholného rozčilení může až fyzicky ublížit. Jakmile se do ní zaryje, vybuchne jako sopka soptí. Pocit nejistoty vede k nedobré atmosféře.

Autorem textu je numerolog Ing. Milan Walek (Numerologie v praxi)
Zjištění prázdných rovin
Pro snadné zjištění lze použít následující formulář
Den narození:


Prázdné roviny
Chybějící rovina
Chybějící 1-2-3 Rovina
Dalších přibližně 2000 let nemůže tato prázdná rovina nastat, neboť vždy bude přítomna buď dvojka nebo trojka.

Rovina Saturnu
Chybějící 4-5-6 Rovina Saturnu
Může prožít velmi silné zážitky v oblasti mezilidských vztahů, finanční jistoty a případně zdraví. Mohou vzniknout problémy při možnostech, jak se vyrovnat se slávou a mocí. V životě projde zkouškou trpělivosti a vytrvalosti.

Rovina oddanosti věci
Chybějící 7-8-9 Rovina oddanosti věci
Zvýšená schopnost podřídit sama sebe určitým cílům. Zvýraznění osobnosti v daném oboru. Využití duchovní energie ve prospěch lidstva.

Rovina postřehu
Chybějící 1-4-7 Rovina postřehu
Hledání nového smyslu života. Nové podněty. Podstatně se sníží přikládání významu hmotným hodnotám.

Rovina senzitivity
Chybějící 2-5-8 Rovina senzitivity
Je chápavá, velkomyslná a je ochraňovatelská. Vkládá hluboký cit do práce. Je citlivá, vstřícná a eroticky založená. Tato osoba velmi hluboce prožívá své city. Je zranitelná, a to jak slovy, tak i skutky. Jednou dovede odpustit, ale podruhé již ne.

Rovina inspirace
Chybějící 3-6-9 Rovina inspirace
Naskytne se možnost čerpání vědomostí z vyšších úrovní. Nové poznatky budou nesobecky předávány všem lidem. Bude třeba vytvářet podmínky pro rovnováhu mezi emocionální a mentální energií.

Rovina rozvoje
Chybějící 1-5-9 Rovina rozvoje
Člověk se začíná osvobozovat od osobních ambicí. Mění se myšlení z výrazu „já jsem“ na výraz „my jsme“. Vývoj něčeho nového.

Rovina vize
Chybějící 3-5-7 Rovina vize
Je velkorysá a vnímavá. Tato osoba je schopna vidět daleko dopředu, až to někteří považují za neobvyklé. Využívá své intuice. Dovede snadno pochopit své sny a předtuchy. Má vysokou emocionální sílu a odvahu. Je schopná snášet i velká příkoří, než by se vzdala svých ideálů. Nemá pochybností o tom, jak jednat.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »