Hlavní strana > Numerologie > Den narození > 14 - Cílevědomost

14. den - Cílevědomost

Vlastnosti, možnosti
Zařizuje si život podle sebe. Potřebuje bezpečné domácí prostředí a dobré povolání. Tvrdě pracuje a dovede vydělat peníze. Je dobrá v podnikání a obchodě. Je ohleduplná, pozorná a spolehlivá. Pouští se do velkých podniků. Je velmi aktivní. Je dobrosrdečná, moudrá a pohotová. Důležitá je změna, jež přináší nové podněty v činnosti. Může se projevit sklon k hudbě a někdy sklon ke spiritualitě nebo náboženství. Je ambiciózní, vytrvalá a plná nápadů. Je samostatná a zodpovědná. Je přitažlivá a přizpůsobivá. Rychle myslí a často i mluví. Chce co nejvíce využít nabízených příležitostí. Někdy ráda komunikuje pomocí symbolů nebo čísel.
Nemá ráda, když jí někdo jiný radí. Snaha dodržovat staré, i když nefunkční zvyklosti. Vyhýbat se pohodlnosti až lenosti. Někdy snaha vyhnout se některým problémům. Sní o hmotném světě.

Čemu je třeba se učit, slabiny
Je vznětlivá a impulzivní. Těžko zapomíná na křivdy. Při vzniku potíží ihned vyhledává změny. Někdy se může stát diktátorem. Pozor na podceňování. Je třeba dbát zvýšené opatrnosti při výběru přátel. Je nervózní. Pozor na chybný odhad a nesprávné plánování. Zahazuje dobré příležitosti. Vymýšlí a přivolává sobě i druhým problémy. Pozor na alkohol a drogy. Je zbrklá.
Autorem textu je numerolog Ing. Milan Walek (Numerologie v praxi)
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »