7. den - Zkušenost

Vlastnosti, možnosti
Má dar naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Tato osoba je citlivá a vnímavá. Pro svůj život potřebuje partnera. Často má názory duchovní povahy, vztah k životnímu prostředí a medicíně. Stává se aktivistou. Ráda pomáhá druhým. Věří sama sobě, přírodě, ostatním a životu. Velmi často se ocitá tváří v tvář výzvám, které jsou hybnou silou pro osobní růst. Dovede dobře analyzovat vzniklé situace. Nemluví naplano. Je dobrosrdečná, společenská, romantická a sentimentální. Je dobrým řečníkem a má sklony k umění. Je přátelská, sympatická a přitažlivá pro opačné pohlaví. Je bohatá bez materiálního bohatství.
Má snahu si vše odzkoušet na své kůži a nedbá rad a varování těch, kteří již danou situaci prožili. Špatně snáší hlupáky, pokrytce a nepoctivost. Má ráda tajemství a tajnosti. Nerada se slepě řídí radami. Vyhýbá se myšlenkám typu „co by se stalo kdyby“. Je třeba nechat všemu přirozený průběh a nesnažit se něco zpomalovat.

Čemu je třeba se učit, slabiny
Je bezhlavá, úzkostlivá a přílišně nápadná. Pozor na naivitu ve vztazích, neboť často nerealisticky vnímá partnera. Má sklony k závislosti na alkoholu a drogách. Má sklony k intrikám, jež vedou až ke zničení druhého. Je neklidná a roztěkaná. Je prospěchářem. Neodpouští. Velmi rychle mění své názory. Zbytečně plýtvá energií a časem. Nepřemýšlí nad realizací plánů, ale bez rozmyslu je realizuje. Nemá úctu k práci druhých. Má trýznivé pocity. Nevnímá druhé.
Autorem textu je numerolog Ing. Milan Walek (Numerologie v praxi)
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »