17. den - Zdatnost

Vlastnosti, možnosti
Tato osoba má sílu a je odvážná. Je citlivá a ctižádostivá. Má dobrou pozorovací schopnost. Je výkonná, bystrá a pracovitá. Má vůdcovské schopnosti. Velmi důležitý je milostný vztah. Je společenská. Mohou se projevit sklony k léčitelství. Dovede správně myslet a déle uvažovat. Úspěchů dosáhne ve zralém věku. Dosáhne bohatství. Má smysl pro realizaci svých plánů. Je materiálně založená. Má dobré logické myšlení. Hluboce věří v život a nepropadá panice. Je ambiciózní a odhodlaná. Hledá netradiční způsoby řešení vzniklých situací. Bere na sebe povinnosti.
Při výběru přátel se výhradně obracet na členy rodiny anebo velmi dobré přátele. Jde přímo k cíli. Vyhýbat se manipulaci s druhými. Buď má snahu ovládat nebo je ovládána. Nedostatek sebedůvěry.

Čemu je třeba se učit, slabiny
Je náchylná k dramatickým citovým projevům. Někdy dělá scény. Je zlostná a vrtošivá. Někdy se jeví jako primadona. Je s ní obtížné soužití. Někdy její postoj přináší vnitřní konflikty. Je agresivní a dotěrná. Myslí jen na sebe. Je tvrdohlavá a panovačná. Nestrpí odpor. Pozor na posedlost úspěchem a majetkem. Prudká cesta vzhůru a pak zhroucení. Je paličatá a egoista. Projevuje se úzkost z neúspěchů.
Autorem textu je numerolog Ing. Milan Walek (Numerologie v praxi)
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »