6. den - Harmonie

Vlastnosti, možnosti
Tato osoba potřebuje lásku a teplo domova. Vše dělá proto, aby dosáhla harmonie. Hledá partnera pro celý život. Je laskavá, citlivá, ohleduplná a bezelstná. Miluje rodinu a lidi, žije řádným manželským životem. Je třeba si udělat čas na sebe i druhé. Má dobré vztahy k rodičům, dětem a přátelům. Má hodně přátel. Ráda pociťuje, že někam patří a má své místo. Je spravedlivá a vnímavá. Je jemná, s příjemným a vřelým hlasem. Je romantická a oddaná. Sex považuje za přirozenou součást naplnění vztahu. Má ráda luxus, miluje krásu a má umělecké nadání. Důležitá je práce v týmu. Ráda je ve společnosti krásných lidí. Je obvykle tzv. domácím typem.
Je tajnůstkářská. Může se stát, že obtížněji hledá svého partnera, anebo dává podněty k rozchodu. Je naivní. Má nedostatek sebedůvěry. V zájmu udržení souladu v partnerském vztahu může dojít ke ztrátě její důstojnosti.

Čemu je třeba se učit, slabiny
Má sklony k lenosti. Je stále ve zbytečném spěchu a návalu emocí. Je pomstychtivá. Má sklony k závislosti na alkoholu a drogách. Stresující a nebezpečný je mimomanželský poměr. Snaží se uspokojit pouze své požadavky. Má nároky na pozornosti např. v práci. Pozor na sobeckost a obtěžování druhých. Pozor na posedlost.
Autorem textu je numerolog Ing. Milan Walek (Numerologie v praxi)
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »