8. den - Rovnováha

Vlastnosti, možnosti
Tato osoba má vysokou energii. Má vůdcovské sklony. Je inteligentní, bystrá a podnikavá. Má dobrou představivost a obrazotvornost. Je odhodlaná a pracovitá. Je trpělivá, pohotová, poctivá a vážná. Má pevnou vůli. Ke svému cíli jde přes řadu překážek a každou práci bere vážně. Důležitou roli hraje úspěch, odměna, peníze a postavení. Je sebevědomá a výkonná. Snaží se o materiální bohatství.
Bude třeba stále udržovat rovnováhu mezi silou, energií a mocí, bohatstvím a citem, slávou a láskou, inteligencí a bystrostí apod. Důležitá je přizpůsobivost. Nezapomíná na křivdy.

Čemu je třeba se učit, slabiny
Je neústupná a tvrdošíjná při řešení nepříznivých situací a v boji s nepřáteli. Pozor na nenasytnost, moc, zneužívání postavení a peněz. Je melancholická. Je sobecká a nemá pochopení pro druhé. Ráda kritizuje a klame. Zapojuje se do různých pletek a je pomstychtivá. Je vychloubačná. Chce získat výhody pro sebe na úkor druhých. Manipuluje s druhými a nehraje „fér“. Bývá trudomyslná a chybí ji smysl pro humor. Je netolerantní. Při rozčilení dovede ničit vše kolem sebe. Pozor na alkohol a drogy. Pozor na pasivitu. Trápí se černými vzpomínkami a smutnou minulostí. Zaplétá se do různých milostných dobrodružství a afér. Rozšiřuje pomluvy. Je agresivní, panovačná, tvrdohlavá, svéhlavá a má sklon k terorizování druhých. Je to silné karmické číslo, a tak vždy to, co činí druhým, se jí vrátí, a to vícenásobně.
Autorem textu je numerolog Ing. Milan Walek (Numerologie v praxi)
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »